Odśwież Stronę
Zakład Chemiczny
 

  O   F I R M I E:


      Zakład Chemiczny WABA położony jest w centrum Polski niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Zajmujemy się głównie produkcją wody demineralizowanej. Na jej bazie produkowany jest także elektrolit siarkowy i spryskiwacz do szyb samochodowych oraz wykorzystywana jest do produkcji płynów chłodniczych. Posiadamy w sprzedaży płyn do centralnego ogrzewania, układów solarnych i klimatyzacji GLIXOTERM. Płynem tym zalewane są w kraju duże obiekty, takie jak hotele, lodowiska, kina, galerie handlowe, biurowce, serwerownie jak również domy jednorodzinne, letniskowe . Płyn ten w chwili obecnej staje się coraz bardziej doceniany przez klientów indywidualnych, jak i sektor państwowy i spółdzielczy.

      W naszej firmie produkujemy także pojemniki polipropylenowe o pojemnościach: 1dm3, 5 dm3, , które są napełniane produktami uprzednio wyprodukowanymi w naszej firmie. Zapakowane w opakowania zbiorcze i ustawione na paletach, transportujemy do hurtowni własnym transportem. Produkty nasze sprzedają się dobrze, gdyż przywiązujemy dużą wagę do jakości produktu. Czystość produkowanej przez nas wody mieści się w granicach 2-3 ls/cm, co przekładając na język obrazowy stawia naszą wodę na górnej półce. Oznacza to, że woda ta może być stosowana do produkcji leków. Przywiązujemy też dużo uwagi do estetycznego i funkcjonalnego opakowania, gdyż ma to niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo przewozu. Produkcja wody jest na bieżąco kontrolowana poprzez odpowiednie przyrządy kontrolne. Posiadamy na nasze wyroby świadectwa jakościowe.

      Produkcja nasza jest dosyć znacząca na rynku, gdyż wyroby nasze można spotkać w sprzedaży detalicznej niemal w całym kraju.
Powered by GreenDrago. Copyright 2008 - WaBa.